Clubcompetitie 2019

Speeldagen:

Alle speeldagen aanvang 14.00 uur!

Zaterdag  2 maart, Zaterdag  13 april      

Zaterdag  4 mei, Zaterdag 7 september

 Zaterdag  12 oktober, Zaterdag  26 oktober

Doubletnummer Naam Naam
A  1 Elly Schuurman Rick Kaandorp
A  2 Arie van Kampen Anne de Haan
A  3 Magdi Elzakalai Lub Hoekstra
A  4 Gerda Grapendaal Kees Kaandorp
A  5 Ruud Jansen Arnold Grapendaal
A  6 Ineke Lugas Efiso Lugas
A  7 Esther Dekker Marius Dekker
A  8 Karel Helgering Bill Keirsgieter
A  9 Marco Dekker Jan vd Ven
Doubletnummer Naam Naam
B 1 Geertje Winters Marianne Tuijn
B 2 Ina Schellevisch Gerda de Vos
B 3 Martin Kamps Mandy Stellingwerf
B 4 Henk Schellevisch Mientje de Busser
B 5 Herman Peekel Henk Baanders
B 6 Esmé vd Akker Coriena Joffers
B 7 Lineke Hoekstra Inez Claus
B 8 Ruud Magré Antonio Serra

Programma 2 maart A-Poule

1-8 1 – vrij 1-9
6 – vrij 8 – 9 7 – vrij
4 -9 6 -7 8 – 5
2 – 7 4 -5 6 – 3
3 -5 2 – 3 4 – 2

Programma 13 april A-Poule

1 – 7                  1 – 5                1 – 3

9 – 5                 7 – 3                 5 – 2

6 – 4                 9 – 2                 7 – 4

2 – 8                 4 vrij                 6 – 9

3 vrij                8 – 6                  8 vrij

Programma 4 mei A-Poule

1 – 2                1 – 4                  1 – 6

3 – 4               2 – 6                  4 – 8

5 – 6               3 – 8                  2 vrij

7 – 8               5 vrij                 3 – 9

9 vrij               7 – 9                  5 – 7

Programma 2 maart B poule

1 – 8 1 – 7
2 – 4 2 – 8
3 – 6 3 – 5
5 – 7 4 – 6

Programma 13 april B-Poule

1 – 2             1 – 5
3 – 4             2 – 3
5 – 6             4 – 7
7 – 8             6 – 8

Programma 4 mei B-Poule

5 – 8         3 – 8          4 – 8
4 – 1         6 – 1         3 – 1
6 – 2         7 – 2          5 – 2
7 – 3         5 – 4          7 – 6

A-Poule   Er is rekening gehouden met onderling resultaat

 

Naam Doub.nr

Gesp

Punten

Saldo

1

Elly Schuurman/Rick Kaandorp

1

7

7

38

2

Arie v Kampen/Anne de Haan

2

7

6

27

3

Gerda Grapendaal/ Kees Kaandorp

4

7

4

18

4

Magdi Elzakalai/Lub Hoekstra

3

7

4

7

5

Karel Helgering/Bill Keirsgieter

8

7

3

2

6

Ruud Jansen/Arnold Grapendaal

5

7

2

-35

7

Ineke Lugas/Efisio Lugas

6 7 1 -33
8 Marco Dekker/Jan vd Ven 9 7 1 -24

Invaller A poule :

 B-poule:

 

Naam

Doub.nr

Gesp

Punten

Saldo

1

Antonio Serra/Ruud Magré

8

7

7

38

2

Geertje Winters/Marianne Tuijn

1

7

6

37

3

Ina Schellevisch/Gerda de Vos

2

7

4

0

4

Lineke Hoekstra/Inez Claus

7

7

3

-6

5

Martin Kamps/Mandy Kamps

3

7

2

-2

6

Henk Schellevisch/Mien de Busser

4

7

2

-11

7

Esmé vd Akker/ Coriena Joffer

6

7

2

-26

8

Herman Peekerl/Henk Baanders

5

7

2

-30

Wanneer beide partijen niet gespeeld hebben dan is voor beide partijen de uitslag 0-13. Als een partij niet aanwezig was dan is de uitslag 13-6 voor de aanwezige partij en 0-13 voor de afwezige partij